Membrany dachowe

Membrany dachowe są bardzo ważnym elementem Twojego dachu. Pełnią funkcję termoizolacyjną, chronią przed wilgocią z zewnątrz oraz odprowadzają skropliny z ocieplenia.

Producenci

W naszej ofercie, posiadamy membrany czołowych producentów polskich i zagranicznych, takich jak Wabis, MDM, Dörken.
Wabis - producent membran dachowych

WA-BiS – od 1999 roku producent i dystrybutor o uznanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym. Membrany dachowe, które posiadamy w ofercie tej marki cechują się wysoką jakością surowców z jakich zostały wykonane oraz wysokimi parametrami. Dwie główne linie membran dachowych tego producenta to Climateq® oraz Eago®

CLIMATEQ®

CLIMATEQ® to membrany przeznaczone jako warstwa wstępnego krycia w skośnych konstrukcjach dachowych, jak również jako wiatroizolacja w konstrukcjach szkieletowych. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów oraz nowoczesnych technologii w procesie produkcji zachowują jednolitą strukturę i parametry na całej powierzchni wyrobu.

 

Główne cechy produktu:
– budowa czterowarstwowa lub trójwarstwowa
– wykonany z PP,
– wysoka paro przepuszczalność,
– całkowita wodoszczelność,
– stabilizacja UV,
– stabilizacja termiczna,
– możliwość stosowania bezpośrednio na izolację termiczną,
– kolorystyka dobrana by przeciwdziałać odbiciom świetlnym,
– znaczniki wielkości zakładu i miary długości.

mdm producent folii i membran dachowych

Firma mdm® działa narynku od 1995 roku i obecnie jest wiodącym producentem akcesoriów dachowych w Polsce. Wytwarza nowoczesne membrany dachowe, folie paroizolacyjne oraz mikroporowaty film dyfuzyjny. Dzięki stosowaniu zaawansowanej technologii, produkty charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi i użytkowymi.

Dörken - Membrany dachowe

Firma Dörken GmbH & Co. KG oferuje wysoce wydajne i sprawdzone w praktyce produkty oraz dysponuje wszechstronną wiedzą techniczną zaliczając się dzięki temu do liderów na europejskim rynku materiałów budowlanych. Produkowane membrany DELTA® dają się poznać zarówno w krótkiej, jak i dłuższej perspektywie: układanie idzie jak z płatka, mikroklimat w mieszkaniu poprawia się, a zużycie energii spada odczuwalnie.