Okna dachowe

Okna dachowe zapewniają na poddaszu odpowiednią cyrkulację powietrza i dużą ilość światła co wpływa na nasze dobre samopoczucie oraz odpowiedni bilans energetyczny.

U nas znajdziesz okna takich producentów jak Fakro | Velux |RotoDakea

Fakro - okna dachowe

TERMOIZOLACYJNOŚĆ

null

Energooszczędna konstrukcja

Jednym z najważniejszych czynników jaki jest brany pod uwagę podczas konstruowania okien to energooszczędność. W standardowej ofercie znajdują się energooszczędne okna trzyszybowe, które spełniają wymogi WT na 2011 rok.

null

Duża ilość naturalnego światła

Konstrukcje tych okien zapewniają odpowiednie doświetlenie wnętrza na poddaszu, a wszystko dzięki odpowiednio ukształtowanym profilom ram ościeżnicy i skrzydła, oraz umieszczenie nawiewnika w górnej części ościeżnicy co umożliwia napływ dużej ilości naturalnego światła.

null

Zrównoważony bilans energetyczny

Okna dachowe to nie tylko światło, ale również pasywne pozyskiwanie ciepła. Duża powierzchnia przeszklenia umożliwia dotarcie większej ilości naturalnego ciepła z promieni słonecznych. Odpowiednia budowa okien zapewnia zrównoważony bilans cieplny.

BEZPIECZEŃSTWO

null

Wzmocniona konstrukcja okna

Fakro zastosowało opatentowany system wzmocnienia konstrukcji topSafe na który składają się: metalowa listwa utrudniająca włamanie przy użyciu narzędzi, metalowy element wzmacniający zaryglowanie, innowacyjny system mocowania zawiasów.

null

III Klasa bezpieczeństwa

Firma Fakro wprowadziła na rynek pełną ofertę okien z min. III klasą bezpieczeństwa dla całego okna.  Zapewnia to zastosowanie systemu topSafe oraz szyb hartowanych.

null

Ochrona antywłamaniowa

Ochrona przed włamaniami jest bardzo istotna. Montaż okien z szybami antywłamaniowymi zwiększa bezpieczeństwo.

FUNKCJONALNOŚĆ

null

Klamka w dolnej części skrzydła

Klamka w dolnej części okna zapewnia komfortową obsługę – jest zawsze w zasięgu ręki.
null

Automatyczny nawiewnik V40P

Nawiewnik V40P to bezobsługowa wentylacja która zapewni odpowiedni mikroklimat twojego poddasza.
null

Wysoka szczelność okna

Zapewnia to zastosowany system naprowadzania skrzydła oraz dodatkowa uszczelka.
Okna dachowe Velux

SZCZEGÓŁY, KTÓRE TWORZĄ JAKOŚĆ

Akcesoria

Okna fabrycznie przygotowane do łatwego montażu akcesoriów przeciwsłonecznych i dekoracyjnych VELUX oraz nowoczesnego sterowania elektrycznego, które jest niewidoczne po zamknięciu okna.

Montaż

Fabrycznie przygotowane w dwóch miejscach, wręby pod kątowniki, umożliwiające montaż na dwóch poziomach – standardowym i obniżonym, a specjalna konstrukcja zamków i zawiasów samosmarownych zapewnia wysokie bezpieczeństwo użytkowania

Energooszczędność

Duża powierzchnia szyby zapewniająca dobry dostęp światła i zyski ciepła z energii słonecznej w okresie grzewczym, a systemem uszczelek zapewnia IV najwyższą klasę szczelności.

Wentylacja

Łatwy w obsłudze moduł wentylacyjny z wymiennym filtrem zapewnia świeże, przefiltrowane powietrze, bez owadów i zanieczyszczeń. Klapa wentylacyjna została zintegrowana z wygodnym, nowoczesnym uchwytem.

Profile

Profile wykonane są z klejonego, impregnowanego i lakierowanego drewna sosnowego łączonego z wysokoizolacyjnym tworzywem EPS lub z rdzenia drewnianego po obróbce wysokotemperaturowej i pokrytego warstwą poliuretanu pomalowanego na biało.

Gwarancja

Firma Velux udziela 20-letniej gwarancji na okna Nowej Generacji zainstalowane z wokółokienną ramą termoizolacyjną BDX jak również na szyby w oknach do poddaszy.

UNIKATOWE CECHY OKNA R79

null

Pakiet szybowy

Energooszczędny pakiet 3-szybowy wypełniony kryptonem zapewnia korzystny bilans energetyczny oraz chroni przed chłodem i stratami ciepła.

null

Atrakcyjny design

Nowoczesny kolor oblachowania – antracyt metallic.

null

Bezpieczeństwo

3 punkty ryglowania okna – podwyższona ochrona przed włamaniem.

null

Wygodna obsługa

Wygodna pozycja do mycia – blokująca skrzydło pod kątem 120 stopni – pozwala zachować okno w nienagannej czystości.

null

Łatwe uchylanie okna

Skrzydło otwierane w 3/4 wysokości ramy, co pozwala na swobodne uchylanie okna w pozycji wyprostowanej.

null

Energooszczędność

3 elementy termoizolacji w standardzie: pakiet 3-szybowy, Termo-blok WD, folia paroizolacyjna.

  • Termo-blok WD dociepla połączenie okna dachowego z połacią dachową na całym obwodzie i wysokości okna, co podnosi nawet o 15% parametr cieplny.
  • Fartuch z folii paroizolacyjnej zapewnia szczelność.
  • Solidne profile to możliwość montażu dużych rozmiarów okien – więcej światła na poddaszu.
  • Ilość szyb oraz gaz wypełniający komory mają znaczący wpływ na parametry okna.
  • Brak wkrętów w oblachowaniu i regulacja pomontażowa to gwarancja szczelności na długie lata.
  • Właściwa temperatura ma decydujący wpływ na jakość życia. Dzięki ciepłym oknom możesz mieć komfortowe warunki, a także płacić mniej za ogrzewanie.
  • Suche szyby, brak pleśni oraz wilgoci – to bezpieczeństwo i radość z życia dla Twojej rodziny.
  • Odpowiednie wytłumienie odgłosów i hałasu pozwoli Ci cieszyć się spokojem w domu.
  • Dobrze zamontowane i uszczelnione okno dachowe może spełniać swoją rolę przez lata, a Ty możesz spać spokojnie.

WYSOKA JAKOŚĆ

null

Energy Plus

Okna o doskonałych parametrach energooszczędności zapewnią niskie koszty ogrzewania.

null

Easy Clean PVC

Białe czyste profile PCV zmniejszają potrzebę konserwacji do minimum i pomagają w utrzymaniu ramy w czystości.

null

Panorama View

Konstrukcja z wysoką osią obrotu oznacza większą widoczność. Ułatwia również otwieranie, zamykanie i regulowanie okna oraz zapewnia większą elastyczność przy wyborze wysokości montażu.

null

Thermostat

Dwie powłoki niskoemisyjne w panelu szybowym odbijają ciepło z powrotem do pomieszczenia. Dzięki temu ogrzewanie jest wydajniejsze, a rachunki za energię spadają.

null

Safe Guard

Na ten pakiet składa się hartowana szyba zewnętrzna oraz wewnętrzna laminowana dwoma warstwami folii odpornej na rozdarcia.

null

Noise Block

System ten znacząco zmniejsza przenikanie dźwięków do wnętrza Twojego pomieszczenia. Hałas zewnętrzny jest o 50% mniej słyszalny niż w przypadku standardowych okien.

null

Titan Glass

Pakiet szybowy Titan Glass to nowy standard na rynku okien dachowych. Jest znacznie mniej podatny na zabrudzenia oraz posiada znakomite parametry energetyczne.

null

Max Protect

We wszystkich oknach zastosowano hartowane szyby spełniające najwyższe standardy jakości. Posiadają dożywotnią gwarancję na gradobicie.
null

Master Wood

Certyfikowane drewno, używane podczas produkcji pozyskiwane jest z sosny nordyckiej. W połączeniu z powłoką ochronną GORI, profile zapewnią wysoką wytrzymałość, trwałość oraz odporność na odkształcenia.

NIE TYLKO OKNA

W naszym Centrum Pokryć Dachowych znajdziesz nie tylko okna ale również bogaty wybór akcesoriów takich jak rolety, moskitiery czy elektryczne systemy sterowania. Wszystko w trosce o wygodę i komfort w użytkowaniu poddasza.

ROLETY

Rolety zewnętrzne, skutecznie ochronią twoje poddasze przed nagrzewaniem się w słoneczne dni, a rolety wewnętrzne i markizy zapewnią odpowiednie zaciemnienie poddasza i ochronią przed światłem, kiedy nie potrzebujemy go zbyt wiele.

STEROWANIE

Okna sterowane elektrycznie zdobywają coraz większą popularność i są nieodłącznym elementem inteligentnych domów. Zdalne otwieranie i zamykanie okien znacząco podnosi komfort i wygodę użytkowania.