Blachodachówki panelowe GERARD®

Dachówki z posypką wulkaniczną łączą innowacyjność z tradycyjnym urokiem. Są lekkie i ciche, a co najważniejsze bardzo wytrzymałe na niesprzyjające warunki atmosferyczne takie jak wiatr, śnieg czy grad.

null

Wyjątkowo lekka

Dachówki panelowe GERARD są niezwykle lekkie, co sprawia, że nawet stara i słaba konstrukcja więźby dachu może wytrzymać ich ciężar. Dzięki temu możemy ograniczyć koszty, ponieważ nie musimy jej wzmacniać ani wymieniać.
Dachówki panelowe Gerard odporne na ogień

Odporna na ogień

System ten jest wykonany w całości z niepalnych materiałów, blacha i skalna posypka jest w zupełności odporna na ogień. Lekkość pokrycia i pewność mocowania w 8 punktach zmniejsza ryzyko zawalenia się dachu podczas pożaru
Dachówki panelowe Gerard odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne

Odporna na wiatr, śnieg i grad

Dzięki specjalnemu systemowi montażu, każdy panel jest zamocowany w 8 różnych punktach co zapewnia odporność na silne wiatry o prędkości 160 km/h. Panele pokryte są mineralną posypką o szorstkiej fakturze dzięki czemu śnieg nie osuwa się i pozostaje nieszkodliwy dla dachu oraz ludzi.
null

Odporna na hałas

Dzięki zastosowaniu teksturowanej powłoki z posypką wulkaniczną, która doskonale tłumi dźwięki na przykład podczas deszczu, czy gradu, panele te wypadają doskonale na tle innych pokryć dachowych.

Gerard® Classic

Posypka wulkaniczna

Dachówka z posypką wulkaniczną Classic jest wykonana z odpornej na korozję stali aluminiowo-cynkowej i jest zamontowana w unikatowym, zazębiającym się systemie, tak jak pozostałe pokrycia dachowe GERARD
Dachówki panelowe Gerard Classic

Gerard® Diamant

Zwiększona powierzchnia krycia

Ta blachodachówka była inspirowana jednym z najtwardszych i najbardziej wytrzymałych materiałów znanych ludzkości. Jest niezwykle wytrzymała co zapewni ochronę na lata, a do tego pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze dzięki zwiększonej powierzchni krycia o przeszło 10%.
Dachówki panelowe Gerard Diamant

Gerard® Heritage

Tradycyjny styl

Dachówka z posypką wulkaniczną, odporna na ekstremalne warunki pogodowe w tradycyjnym stylu o ponadczasowym i estetycznym wyglądzie.
Dachówki panelowe Gerard Heritage

Gerard® Milano

Śródziemnomorski wygląd

Lekka dachówka panelowa o unikalnym systemie mocowania. Ma piękny śródziemnomorski wygląd. Ich dodatkową zaletą jest brak zapór śniegowych co dodatkowo podniesie walory wizualne Twojego dachu.

Gerard® Corona

Klasyczne drewno

Dachówka panelowa Corona to nowoczesna interpretacja klasycznego drewnianego pokrycia dachowego. Wykonana jest ze stali aluminiowo-cynkowej, odpornej na korozję co znacznie wydłuża jej żywotność.
Dachówki panelowe Gerard Corona

Gerard® Alpine

Odporna na korozję

Dachówka Alpine z posypką wulkaniczną została wykonana z odpornej na korozję stali aluminiowo-cynkowej. Tak jak pozostałe pokrycia dachowe GERARD, montowana jest w systemie zazębiającym się.
Dachówki panelowe Gerard Alpine