Systemy rynnowe

Systemy rynnowe są bardzo ważnym elementem konstrukcji Waszego dachu. Umożliwiają odprowadzanie wody z pokrycia dachowego, co chroni elewację budynku przed negatywnymi skutkami wilgoci.
Produkty Blachprofil

INGURI®

To stalowy system rynnowy marki Blachprofil o wymiarach 125/87 i 150/100 produkowany z najwyższej jakości stali powlekanej organicznie lub powłokami metalicznymi Aluzinc. Wszystkie elementy zostały zaprojektowane w sposób zapewniający poprawne spasowanie i łatwość oraz szybkość montażu. Kształt i głębokość rynien zapewniają skuteczne odprowadzenie wody nawet podczas intensywnych i długotrwałych opadów.

System rynnowy
Lindab - producent systemów rynnowych

Lindab Rainline

Jest to kompletny, stalowy system rynnowy na który składają się półokrągłe rynny i rury spustowe, rynny prostokątne, a także kilkadziesiąt akcesoriów w tym: haki, złączki, wpusty i dekle. W zależności od zastosowania rynny mogą być wykonane w dwóch wersjach: powlekanej organicznie (Elite) lub magnezowo-cynkowej (Magestic). Produkty te, dostępne są w standardowych rozmiarach 100, 125 i 150 mm, jednak na specjalne zamówienie produkowane są również w rozmiarze 190 mm.

System rynnowy Lindab